Quiltweekenden in ons eigen atelier in 2e Exloërmond.
Een paar dagen samen quilten in een gezellige, ontspannen sfeer.
Overdag werken we in het atelier van QuiltersPalet.
We zijn dan omringd door stoffen, kleuren en volop inspiratie, aan onze quilts.
We wisselen ideeën uit, helpen elkaar met tips en genieten van een weekend helemaal in het teken van onze gezamenlijke hobby.
De maximale groepsgrote is 8 personen.
Hier onze locatie ... het blijft genieten!

Je kunt alleen komen, samen met een vriendin of met een groepje quiltsters.
Natuurlijk kun je er ook samen met je partner een weekendje weg van maken: terwijl wij overdag quilten, kan een partner bijvoorbeeld lekker wandelen, fietsen, golfen of geocachen in de mooie Drentse omgeving.
’s Avonds geniet je samen van de rust en gezelligheid van de regio.

(Maar natuurlijk ook bij uitstek geschikt voor mensen uit de regio die een heerlijk weekend lang ongestoord en onbezorgd willen genieten van onze heerlijk hobby!)
Wat gaan we doen?
Wij zorgen altijd voor een leuk project waar je desgewenst aan deel kunt nemen, maar het is natuurlijk ook mogelijk om een eigen project mee te brengen!
Kom je met een groepje (6 tot 8 personen), dan kunnen jullie ook samen een eigen workshop of project bedenken om tijdens het weekend aan te werken.

Het programma ziet er ongeveer zo uit:
Vrijdag
We komen rond 14.00 samen in ons atelier, genieten onder het genot van een kopje koffie/thee uiteraard vergezeld van Petra's onvolprezen appeltaart en kan iedereen zich installeren op hun werkplek. De eerste steekjes kunnen gezet worden! Rond 17.00 uur vertrekt iedereen naar de eigen accommodatie. (of naar huis als je in de buurt woont!)
Zaterdag
Vanaf 10.00 uur starten we weer in het atelier. Wij zorgen voor iets lekkers bij de koffie en een heerlijke lunch!
We hebben een hele dag de tijd om alleen maar na te hoeven denken over het volgende steekje, over welk stofje op welke plek en hoe mooi het werkstuk er al uit begint te zien. Daarnaast is er inspiratie rondom, niet alleen van onze quilts en stoffen in het atelier maar ook van het moois dat de mede cursisten maken!
Naast de te maken steekjes is er natuurlijk ook de onvolprezen converstatie van Quiltsters onderling, heerlijk! Rond 17.00 uur gaat iedereen weer naar de eigen accommodatie / naar huis.
Zondag
We beginnen opnieuw om 10.00 uur. Nog mooi even genieten van een hele ochtend ongestoord werken aan je quilt. Natuurlijk verzorgen wij ook deze dag een heerlijke lunch en rond 14.00 uur, gaat iedereen voldaan en vol nieuwe energie en quiltplannen weer huiswaarts.
De quiltweekends vinden plaats in het atelier van QuiltersPalet in 2e Exloërmond.

Uiteraard is Evy het gehele weekend aanwezig voor vragen, overleg en ondersteuning.
Ook staan er mooie stoffen in de prachtigste kleuren in de kasten om jullie heen, ter inspiratie maar ook om, indien gewenst, nog even een ietsiepietsie te shoppen.

De overnachting, het ontbijt en het diner regel je zelf, zodat je het weekend helemaal naar eigen wens kunt invullen. In de omgeving zijn verschillende hotels, vakantiehuisjes, mini campings en bed & breakfasts te vinden. Je vult het helemaal zelf in!
Kortom: een weekend quilten, inspiratie, gezelligheid en genieten van de mooie Drentse omgeving.
Kosten voor het weekend zijn € 100,= per persoon.
Dit is inclusief:
- koffie/thee (met wat lekkers)
- lunch op zaterdag en zondag
- Advies/uitleg/ondersteuing bij het zelf gekozen project waaraan wordt gewerkt
Het eerste weekenden zijn gepland, de inschrijving is geopend!
- Quilt-weekend 5-6-7- Juni
- Quilt-weekend 3-4-5- Juli
- Quilt-weekend 7-8-9- augustus
Inschrijven?
Hebt u interesse in het bijwonen van een weekend?
Stuur dan svp een mail met de datum van uw voorkeur naar evy@quilterspalet.nl en ik mail u het inschrijfformulier toe.
Eerst nog wat vragen?
Ook dat mag via bovenstaande mail natuurlijk.
Maar bellen mag ook! (06-49877722 svp na 18.00 uur)
Soms is samen even overleggen namelijk persoonlijk toch wat prettiger en natuurlijk ook sneller.
Wij verheugen ons erop er samen met jullie er een aantal heerlijke dagen van te maken!
Hartelijke groet,
Evy en Petra